Konakoğlu Nakliyat

Forklift taşımacılığı ile forklift kiralama sektörüne de giren firmamız 1995 yılından beri iş makineleri parkını genişletip "forklift kiralama hizmeti" ve "forklift parkuru" ile sektöründe sayılı firmalar arasına girmiştir. Müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda özel çözümler sunan firmamız, geliştirdiği teknikler ile sektördeki liderliğini koruyarak öncü olmaya devam etmektedir.

Forklift Kiralama

1 - 10 Ton Arası Forklift Kiralama

Konakoğlu Forklift Kiralama Hizmeti, size 1 - 10 Ton arası Dizel ve Elektrikli Forkliftlerde deponuza ve kullanımınıza uygun geniş seçenekler sunar.

Ataşmanlı Forklift Kiralama

Ataşmanlı Forklift Kiralama

Sektörünüze, deponuza ve indirme - bindirme ürün özelliklerine göre farklı ataşman çeşitleri ile işinizi ve yükünüzü hafifleten kiralama modellerimiz ile sizlere geniş yelpazede forklift kiralama hizmeti sunuyoruz.

Dizel ve Elektrikli Forklift Kiralama

Dizel ve Elektrikli Forklift Kiralama

Kiralama ile maliyetlerin daha ekonomik, verimliliğin ise daha yüksek olduğu bilincinde olan iş ortaklarımıza geniş kapasiteli forklift filomuz ile kiralama hizmeti vermekteyiz.

Arazi Tipi Forklift Kiralama

Arazi Tipi Forklift Kiralama

Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak temin edebileceğiniz kiralık forklift araçları için arzu edildiği takdirde profesyonel operatörlerimiz de sizlere eşlik edebilirler.