Konakoğlu Nakliyat

Forklift taşımacılığı ile forklift kiralama sektörüne de giren firmamız 1995 yılından beri iş makineleri parkını genişletip "forklift kiralama hizmeti" ve "forklift parkuru" ile sektöründe sayılı firmalar arasına girmiştir. Müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda özel çözümler sunan firmamız, geliştirdiği teknikler ile sektördeki liderliğini koruyarak öncü olmaya devam etmektedir.

Balya Ataşmanlı Forklift Kiralama

Balya Ataşmanlı Forklift Kiralama

Balya, torbalanmış çimento grupları, rulo kâğıt, varil, çöp kovası, büz, briket gibi tek tek taşınabilen ve paketlenmemiş yükler için geliştirilmiş balya ataşmanlı forkliftler kullanılır.

Bobin Ataşmanlı Forklift Kiralama

Bobin Ataşmanlı Forklift Kiralama

360° Döner Bobin Ataşmanı, yatay ve dikey şekilde istiflemeye göre üretilmiştir. İnce profillerle tutturulmuş lastikli (Kauçuklu) kollar balya taşınırken zarar görmesini önlemektedir ve balyayı daha sıkı kavrayarak güvenliği en üst seviyede tutmaktadır.

Cam Ataşmanlı Forklift Kiralama

Cam Ataşmanlı Forklift Kiralama

Konakoğlu Kiralama Hizmetleri, Türkiye'de ilk sektöre özel ataşman üretimini "Cam Ataşmanı" ile gerçekleştirmiştir. Farklı ebatlardaki Cam paletlerinin indirme ve bindirme işlemlerini kolaylıkla yapabilmekteyiz.

Cam Ataşmanlı Forklift Kiralama

Özel Ataşmanlı Forklift Kiralama

Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak temin edebileceğiniz kiralık forklift araçları için arzu edildiği takdirde profesyonel operatörlerimiz de sizlere eşlik edebilirler.