Konakoğlu Nakliyat

Teleskop Vinç Kiralama

Her ebatta ve her tonajda...


Konusunda profesyonel sertifikalara sahip Vinç Operatörlerimiz, ihtiyaçlarınıza en uygun kapasite ve teknolojide vinç filomuz ile indirme - bindirme işleri yapmaktadırlar.

Konakoğlu Nakliyat, gelişmiş kaldırma sistemleri yelpazesiyle çeşitli sektörlere çözümler sunan, vinç kiralamada sektöründe önde gelen şirketlerdendir. Kaldırma ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, Kiralık Vinçlerimiz işinizin etkinliğini ve değerini artıracak gerekli ekipman ve hizmeti sağlar.

TEKLİF İSTE

Mobil vinçler en çok kullanılan vinç türlerinden birisidir. İnşaatların en vazgeçilmez araçlarından birisidir. Ağır yükleri; üstlere taşıyabilmek için mobil vinçler kullanılmaktadır. Neredeyse her inşaat alanında mobil vinçleri görmek mümkündür. Mobil vinçleri sizde inşaatlarınızda kullanarak; iş yükünüzden tasarruf etmiş olursunuz. Aynı zamanda zamandan da kazanmış olursunuz. Mobil vinçleri kullanmanız için 2 yöntem vardır. Bunlardan birisi sizin vinç alarak kullanmanızdır. Bu size çok masraflı olacaktır. Aynı zamanda bir vinci her inşaat alanında kullanma şansınızda oldukça azdır. Çünkü vinçlerin yükseklikleri ve kapasiteleri değişmektedir. Diğer yöntem ise vinç kiralamadır. Bu oldukça mantıklı bir seçenektir. Her inşaatınız için en uygun vinci seçerek, uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Böylece ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz.

İnşaat sektörü ile uğraşanlar için vazgeçilmez araçlardan olan vinçleri; Operatörlü Vinç kiralama hizmeti veren Konakoğlu Kiralama aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Tabii ki vinç kiralama hizmeti sadece inşaatlar için mobil vinç kiralama şeklinde değildir. Teleskop (Teleskobik) vinçler, kamyonlu vinçler ve diğerleri… Yani her türlü vinç kiralama işleminizi, Konakoğlu Vinç kiralama hizmeti alarak karşılayabilirsiniz.